Wedding nails - Essie Fiji


Our wedding preparations were crazy and I couldn't be too picky about too many things, but there were two things that I wanted to be perfect - the colour of my nails and my perfume. I know it might seem crazy to a lot of people, but I am a nail polish junkie and I remember exactly what I was wearing on my nails when H. proposed to me and I know that I will remember my wedding day polish for a long time as well.

Nasze przygotowania do ślubu były szalone i w przypadku wielu rzeczy nie mogłam być zbyt wybredna, ale w kwestii dwóch rzeczy byłam uparta - musiałam mieć świetny lakier do paznokci i perfumy. Wiem, że wielu osobom może się to wydawać szalone i głupie, ale jako totalna maniaczka lakierów do paznokci doskonale pamiętam, co miałam na paznokciach kiedy H. mi się oświadczał, więc wiem, że swój ślubny lakier też na bardzo długo zapamiętam. 


I didn't wear a wedding dress, I just went for bridal accessories and my nail polish was one of them - I wanted it to be girly, very light pink but opaque at the same time. I spent hours looking at swatches online and I finally decided to get Fiji by Essie. It is exactly what I was looking for - extremely opaque and easy to work with, almost white with a hint of pink, it looks fresh, girly and very bridal ;)

Nie miałam sukni ślubnej, zdecydowałam się tylko na kilka typowo ślubnych akcentów i mój lakier miał być jednym z nich - chciałam czegoś dziewczęcego, jakiegoś bardzo jasnego, kryjącego różu. Spędziłam godziny na oglądaniu różnych lakierów w sieci i ostatecznie zdecydowałam się na Essie Fiji. To dokładnie to, czego szukałam - lakier świetnie kryje i bardzo łatwo się z nim pracuje, ma prawie biały kolor z odrobiną różu, wygląda świeżo, dziewczęco i bardzo ślubnie ;)The nail polish was just a detail, but I love it and it made me very very happy.

Lakier był oczywiście tylko szczegółem, ale bardzo mi się podoba i byłam z niego bardzo zadowolona.

12 comments:

 1. Faktycznie do tego celu idealny :) Mam go na zakupowej liście :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. i nie tylko do tego celu, myślę, że świetnie sprawdzi się wiosną :)

   Delete
 2. Mój pierwszy (i jak na razie jedyny) lakier Essie. Uwielbiam go :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. jest cudowny, całe lato szukałam idealnego prawie białego lakieru, a znalazłam go w październiku :D

   Delete
 3. Congratulations!!!! Fiji is also my favorite :)

  ReplyDelete
 4. It looks really good on your nails!

  http://www.ai-no-storia.com/

  ReplyDelete
 5. takie szczegóły są bardzo ważne ;) wcale się nie dziwię, że tyle uwagi poświeciłaś lakierowi do paznokci. bardzo ładny kolor wybrałaś :)

  ReplyDelete
 6. świetny wybór! idealny na taki Dzień :)

  ReplyDelete