Spring is in the air!


I have a post about my winter favourites ready and I wanted to publish it today, but somehow I don't want to think about cold, snow and grey sky when the sun is shining like crazy and all I can focus on is our balcony, what flowers to plant there and what table and chairs to buy to create a cozy space for lazy breakfasts.

Miałam na dzisiaj przygotowany post dotyczący moich zimowych ulubieńców, ale jakoś nie mam ochoty myśleć o chłodzie, śniegu i szarym niebie kiedy za oknem słońce świeci jak szalone a ja mogę się skupić jedynie na tym jakie kwiaty posadzę na balkonie i jakie kupić krzesełka i stolik, żeby stworzyć tam przytulny śniadaniowy kącik.


I've been enjoying fresh strawberries and whole wheat pancakes (I modified this recipe a bit), long walks and noticing all the little buds here and there. I've been exercising for a while now and I like my new routine. And H.'s mom is coming from Istanbul in 2 weeks so that should be a lot of fun (and a lot of delicious Turkish food!).

Cieszą mnie świeże truskawki i pełnoziarniste placuszki (trochę zmodyfikowałam ten przepis), długie spacery w parku i wyszukiwanie malutkich pączków na krzakach i drzewach. Poza tym zaczęłam jakiś czas temu ćwiczyć i bardzo mi się podoba mój nowy rozkład dnia. Do tego za dwa tygodnie przylatuje do nas mama H. i zapowiada się sporo fajnych chwil (i sporo pysznego, tureckiego jedzenia przemyconego w walizce!).


I have also gone crazy about spring nail polish colours and I have to limit myself quite a lot, because I want half of Essie's display! There are still some shades on my spring list (like Mint Candy Apple or Cute as a Button), I am slowly growing my Essie collection.

Oszalałam też na punkcie wiosennych odcieni lakierów do paznokci i muszę się mocno pilnować, bo marzy mi się połowa wystawki Essie! Są jeszcze odcienie, które na pewno niedługo do mnie trafią (np. Mint Candy Apple albo Cute as a Button), powoli powiększam swoją kolekcję Essie.


How about you? Are you just as crazy about spring, flowers, birds, blue sky and pink nail polish? :) What's the weather like where you live?

A jak tam Wasze nastroje? Czy Wy też korzystacie z wiosny i cieszycie się na kwiatki, ptaszki, niebieskie niebo i różowy lakier do paznokci? Jaka u Was pogoda?

Jeśli chcecie dodać mojego bloga do obserwowanych możecie to zrobić klikając TUTAJ, bo niestety gadżet obserwatorów nie działa na mojej stronie. Możecie mnie też znaleźć na instagramie :)

7 comments:

 1. te naleśniki wyglądają apetycznie !! :-) yhmm uwielbiam wiosnę !!!

  ReplyDelete
 2. korzystam z wiosny jak się tylko da! już wiosenne porządki na podwórku zrobione,drzewka owocowe przycięte :)
  na paznokciach żel pastelowy :)

  ReplyDelete
 3. jakie ładne wiosenne zdjęcia ! :)

  ReplyDelete
 4. Ale te Essie ślicznie wyglądają :) A placki smakowicie!

  ReplyDelete
 5. Ja właśnie przymierzam się do posadzenia bratków na balkonie. Chcę już mieć swój prywatny kawałek wiosny.

  ReplyDelete
 6. U nas aktualnie pogoda raczej mało wiosenna, ale liczę, że za kilka dni się poprawi :-)

  ReplyDelete