NOTD: Miss Sporty 453


The last time I rocked yellow nail polish was probably in high school. I felt the need to paint my nails this colour again but there is one important problem - yellow nail polish is usually a pain to apply, it's chalky, streaky, and patchy and that's why I didn't want to buy anything expensive and then be disappointed. Miss Sporty nail polish is cheap, so I thought it's a good choice since yellow is a shade I will probably wear once or twice on my nails in the next 10 years.

O ile dobrze pamiętam żółte paznokcie miałam ostatnio w liceum. Ostatnio naszła mnie ogromna ochota na to, żeby pomalować sobie paznokcie na ten kolor, ale miałam kilka wątpliwości, czy warto - żółte lakiery są zwykle problematyczne, kiepsko się je nakłada, smużą i nie do końca ładnie pokrywają cały paznokieć, dlatego nie chciałam inwestować w nic drogiego i później być rozczarowaną. Lakiery Miss Sporty są tanie, uznałam więc, że to dobra opcja jeśli chodzi o odcień, który pewnie pojawi się na moich paznokciach raz albo dwa razy w ciągu kolejnych 10 lat.


I really like the colour - it's vibrant, not neon, but very bright. It looks a bit muted in the bottle, but it's bright and sunny on the nails. It's such a happy shade and I think it's just perfect for summer. It works nicely with my skin tone, I was afraid it would make my hands look unhealthy, but it doesn't, actually it makes me look more tanned than I really am.

Kolor bardzo mi się podoba - jest bardzo intensywny, nie jest neonem, ale zdecydowanie jest jasny i wyrazisty. W buteleczce wygląda na nieco przytłumioną żółć, ale na paznokciach jest żywy i słoneczny. To bardzo wesoły odcień, idealny na lato. Świetnie współgra z kolorem mojej skóry, obawiałam się, że będzie sprawiał, że moje dłonie będą wyglądały niezdrowo, ale nic takiego się nie dzieje, a wręcz wydaje się, że wyglądam na bardziej opaloną niż jestem w rzeczywistości.Application was not very easy, the first layer was extremely patchy and streaky, and after 3 coats I am still not fully satisfied, but it could be worse. It can get patchy very easily so it requires a lot of attention and care. I applied Essie Good To Go on top of it, so unfortunately I don't know how long it takes it to dry on its own. It's surprisingly long lasting, I've had it on my nails for 3 days and it still looks perfect. I like the brush a lot, it has a really nice shape and it's easy to use. The consistency of the polish is not bad, slightly thick.

Aplikacja lakieru nie należała do najłatwiejszych, pierwsza warstwa naprawdę słabo kryła i była mocno nierówna, po trzech warstwach nadal nie jestem całkowicie zadowolona z efektu, ale mogło być gorzej. Musiałam uważać, żeby równo pokrywać paznokieć. Na lakier  nałożyłam Essie Good To Go, więc niestety nie wiem jak szybko schnie samodzielnie. Za to świetnie się utrzymuje na paznokciach, mam go już trzeci dzień i nadal wygląda idealnie. Pędzelek jest moim zdaniem świetny, bardzo lubię ten kształt, łatwo się go dzięki niemu używa. Konsystencja lakieru jest w porządku, należy do tych gęstszych.


What do you think about yellow nails? Do you wear them often?

Co sądzicie o żółtych paznokciach? Często sięgacie po żółte lakiery?


Jeśli chcecie dodać mojego bloga do obserwowanych możecie to zrobić klikając TUTAJ, bo niestety gadżet obserwatorów nie działa na mojej stronie. Możecie mnie też znaleźć na instagramie :)

18 comments:

 1. U mnie żółtek również rzadko gości na pazurkach, ale ten jest wyjątkowo sympatyczny :)

  ReplyDelete
 2. Zdaje się że to on uśmiechał się zza buteleczek w poprzednim poście? ;)
  Ogólnie nie lubię tego koloru, ale ten lakier ładnie się prezentuje.

  ReplyDelete
  Replies
  1. haha tak, to on się wczoraj pojawił ;) ja też nie jestem wielką fanką żółtego, ale nagle dopadła mnie niesamowita ochota na ten kolor, co zrobić ;)))

   Delete
 3. prawda? bardzo optymistyczny kolor ;)))

  ReplyDelete
 4. lakiery z Miss Sporty mają fajne pędzelki :)

  ReplyDelete
 5. super kolorek! !! Nie pamiętam kiedy ostatnio miałam żółte paznokcie :D

  ReplyDelete
 6. Nie przepada za żółcią wogóle nigdzie ale muszę przyznać, że jest bardzo ale to bardzo optymistyczny ;) uśmiecham się pisząc to :)

  ReplyDelete
 7. Bardzo ładny żółtek :)

  ReplyDelete
 8. Te lakiery są kiepskie i ja nie miałabym do niego cierpliwości. Podziwiam Cię!

  ReplyDelete
  Replies
  1. moim zdaniem nie są złe :) kiedyś miałam ich sporo, potem przez długi czas nie miałam do nich dostępu, a teraz jakoś mnie do nich nie ciągnie, ale nie powiedziałabym, że są kiepskie :) mam w tej chwili dwa i oba się u mnie sprawdzają :) a moja siostra używa właściwie tylko tych lakierów i też nie narzeka :))) ale wiadomo - nie wszystko musi się u wszystkich równie dobrze sprawdzać :)))

   Delete
 9. Jaki cudny kolor! *O* Świetne są te lakiery :))

  ReplyDelete
 10. Niestety nie przepadam za żółtymi lakierami do paznokci, choć ten kolor naprawdę robi wrażenie :)
  Zapraszam na mojego bloga: http://www.petitiloca.blogspot.com

  ReplyDelete
 11. Bardzo lubię lakiery w jasnych barwach i sama najczęściej takich używam.


  malesmyki.pl

  ReplyDelete