Party Essentials


We went to my best friend's wedding last weekend, I knew we would party for a really long time (we did, I went to bed at 6 a.m.) and so I wanted to have a few essentials on hand, but at the same time I knew I won't have much space in my clutch, so I had to think carefully about what I was taking with me. Here's what I packed:

W zeszły weekend balowaliśmy na weselu mojej przyjaciółki, wiedziałam, że będziemy imprezować przez długie godziny (i tak było, poszłam spać koło 6 rano), dlatego chciałam mieć pod ręką kilka niezbędnych drobiazgów, z drugiej strony w mojej kopertówce nie miałam zbyt wiele miejsca, dlatego musiałam porządnie przemyśleć swoje wybory. Oto zawartość mojej torebki:


1. My "wallet" - a small pouch with a bit of cash and my ID. I bought it in Istanbul a long time ago, it's not the most classy thing, but I like how small and convenient it is.
1. Mój "portfel" - mała zamykana na zamek torebka/etui, w której mam trochę drobniaków i dowód. Kupiłam ją w Stambule wieki temu i chociaż nie jest to najbardziej elegancki dodatek to bardzo ją lubię za rozmiar i wygodę.

2. My phone, HTC Sensation.
2. Mój telefon, HTC Sensation.

3. Small can of Batiste Original dry shampoo.
3. Mały suchy szampon Batiste Original.

4. I wear glasses, they need to stay clean, so I have this little cloth with me at all times.
4. Noszę okulary, a okulary muszą być czyste, dlatego ta ściereczka jest ze mną zawsze i wszędzie.

5. Rimmel Stay Matte powder, it doesn't get cakey even after 5 touch-ups.
5. Puder Rimmel Stay Matte, nie tworzy maski na twarzy nawet po 5 poprawkach makijażu.

6. Elisabeth Arden Sunflowers, I discovered it a couple of weeks ago and I think it's the perfect smell to wear on a summer evening, it's lovely!
6. Elisabeth Arden Sunflowers, moje najnowsze zapachowe odkrycie, uważam, że to idealna woda do noszenia w czasie letnich wieczorów.

7. The Body Shop comb - I wanted to fix my hair after the church but before the reception and that is the smallest and best comb I have.
7. Grzebień The Body Shop - chciałam zmienić fryzurę po kościele ale przed weselem a to jest najmniejszy i najlepszy grzebień, który mam.

8. Hair ties and bobby pins, if I don't need them there is always someone who will need them so I try to have some spare ones.
8. Gumki i wsuwki do włosów, nawet jeśli ja ich nie potrzebuję, to zawsze znajdzie się jakaś osoba, która nie będzie bez nich mogła żyć, dlatego staram się mieć mały zapas.

9. Alterra concealer, only because I had a bad breakout and I knew I would like to conceal it throughout the night.
9. Korektor Alterra, tylko dlatego, że akurat tego dnia miałam co chować i wiedziałam, że będę musiała ten kamuflaż poprawiać przynajmniej kilka razy.

10. Eco Tools powder brush for the powder.
10. Pędzel do pudru Eco Tools.

11. Eco Tools Airbrush Concealer brush to blend out the concealer and to powder it.
11. Pędzel do korektora Eco Tools do roztacia i przypudrowania korektora.

12. Blotting tissue to keep the shine at bay.
12. Bibułki do zmniejszenia świecenia się skóry.

I knew there would be far too much eating and drinking involved so I decided not to wear anything on my lips, normally I would also have a lipstick or a lip gloss with me. What do you pack when you know you will be partying all night?

Wiedziałam, że na weselu będzie dużo jedzenia i picia i dlatego uznałam, że nie będę miała niczego na ustach, zazwyczaj w kopertówce byłoby jeszcze miejsce na szminkę albo błyszczyk. Co Wy pakujecie jeśli wiecie, że będziecie imprezować całą noc?

Jeśli chcecie dodać mojego bloga do obserwowanych możecie to zrobić klikając TUTAJ, bo niestety gadżet obserwatorów nie działa na mojej stronie. Możecie mnie też znaleźć na instagramie :)

3 comments:

  1. Zazwyczaj mam to co Ty, jednak zamiast korektora oraz pudru wybieram bibułki matujące i pomadkę. Staram się zrobić taki makijaż, żeby trzymał mi się całą noc. Jedno wiem na pewno- nie używać żadnych nowych kosmetyków, tylko sprawdzone.

    ReplyDelete
  2. zawsze mam przy sobie puder, dezodorant, chusteczki nawilżające i pomadkę nawilżającą, bo moje usta potrafią się zbuntować w ciągu sekundy -,-

    ReplyDelete