Life Nail Laquer No 12


I can never have too many bottles of blue nail polish. And if the polish has some cute flakes there is no way I can stop myself from buying it. I saw this Life Nail Laquer in one of the Super Pharm drugstores (I think it's their own brand) and I knew I had to have it.

Niebieskich lakierów do paznokci nigdy za dużo. A jeśli do tego lakier ma jakieś urocze drobinki to po prostu niemożliwe, żebym powstrzymała się przed jego zakupem. Lakier Life Nail Laquer zobaczyłam w jednej z drogerii Super Pharm (to chyba ich własna linia) i wiedziałam, że będzie mój.


It's a pretty, dark navy blue with lots and lots of tiny green-purple-pink flakes, very hard to capture, but super cute in real life. Obviously they are less visible on the nail, but you can tell they are there. It was opaque after 2 coats, but I applied 3 just out of habit. It chips slightly, but it looks ok for at least 4 days. It's the kind of colour that is likely to stain your nails, so use a good base coat! 

Lakier ma śliczny granatowy kolor i jest pełen zielono-fioletowo-różowych drobinek, bardzo ciężkich do uchwycenia na zdjęciach, ale niezwykle uroczych na żywo. Oczywiście na paznokciach są mniej widoczne niż w buteleczce, ale widać, że są. Lakier ładnie kryje już po dwóch warstwach, ale ja z przyzwyczajenia nałożyłam trzy. Maleńkie odpryski pojawiły się na moich paznokciach już drugiego dnia, ale lakier trzymał się całkiem przyzwoicie ok. 4 dni. To taki kolor, który może "zafarbować" paznokcie, dlatego warto przy nim użyć dobrej bazy!


Do you like blue nails? What are your favourite shades?

Lubicie niebieskie paznokcie? Macie jakieś ulubione odcienie? I jakie macie doświadczenie z lakierami Life, próbowałyście jakichś innych kolorów?

Jeśli chcecie dodać mojego bloga do obserwowanych możecie to zrobić klikając TUTAJ, bo niestety gadżet obserwatorów nie działa na mojej stronie. Możecie mnie też znaleźć na instagramie (marchefka) :)

13 comments:

 1. Zupełnie nie znam tej firmy i jej lakierów. Piękny odcień.

  ReplyDelete
 2. ja też ich wcześniej nie widziałam, ale kolor był ładny, lakiery tanie (ok. 5zł), więc trzeba było wypróbować ;)

  ReplyDelete
 3. kolor śliczny tak samo jak te urocze drobinki... :D

  ReplyDelete
 4. Mam kilka lakierów Life i od pierwszego nałożenia na paznokcie skradły moje serce ! :) Tego odcienia akurat nie mam ale wygląda pięknie ! :)

  ReplyDelete
 5. Nie znam tej firmy, ale lakier bardzo mi się spodobał :)

  ReplyDelete
 6. Uwielbiam niebieskie paznokcie jednak w wydaniu Lapiz of Luxyury Essie :) Bardziej w stronę electric blue :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. od dawna mam ochotę na ten odcień Essie, ale cały czas tłumaczę sobie, że mam bardzo podobny kolor od Rimmela i nie potrzebuję kolejnego ;) ale jestem przekonana, że jak tylko zrobi się trochę cieplej i wyciągnę pastelowe kolory to pewnie LoL będzie mój :)

   Delete
 7. Lubię niebieskie paznokcie, ale w jaśniejszych kolorach ;) Błękity to bardziej mój styl :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. uwielbiam błękitne paznokcie wiosną i latem! :)))

   Delete
 8. uwielbiam niebieskie kolory, ale ten jest zdecydowanie dla mnie za ciemny :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. a ja bardzo lubię takie ciemne lakiery ;) za to wiosną i latem przerzucam się na bardziej pastelowe odcienie :)

   Delete