NOTD: Kiko Cupcake Pineapple


This is one of the nail polishes I bought in Germany (you can see all the things I bought in Turkey and Germany here) - Kiko Cupcake in 648 Pineapple. It's a sand polish and it is probably the cutest nail polish in my collection.

To jeden z lakierów, które kupiłam w Niemczech (całe moje turecko-niemieckie zakupy możecie zobaczyć tutaj) - Kiko Cupcake w kolorze 648 Pineapple. To lakier piaskowy i prawdopodobnie najbardziej uroczy lakier w mojej kolekcji.


The polish has a yellow, opaque base filled with tons of orange, blue and black particles. Two coats were enough to get full opacity, the polish dries really quickly and wears well for at least 4 days. It was also easy to remove. It's one of the most gritty sand polishes I own.

Lakier ma żółtą, bardzo ładnie kryjącą bazę wypełnioną mnóstwem pomarańczowych, niebieskich i czarnych drobinek. Dwie warstwy wystarczają do pełnego krycia, lakier wysycha niesamowicie szybko i trzyma się bez problemów przez przynajmniej 4 dni. Łatwo się zmywa. To jeden z bardziej szorstkich, chropowatych piasków w moich zbiorach.


This is my first Kiko nail polish and I am really impressed, even though sand polish is not my favourite thing in the world. Too bad they don't have shops in Poland (yet?), I would definitely like to try some more shades. This polish was around 3 euros in Berlin.

To mój pierwszy lakier Kiko i jestem pod wrażeniem, nawet pomimo tego, że piaskowe lakiery nie są moim ulubionym wykończeniem. Szkoda, że firma nie ma (jeszcze?) swoich sklepów w Polsce, chętnie wypróbowałabym kilka innych lakierów. Za ten zapłaciłam ok. 3 euro w Berlinie.


Jeśli chcecie dodać mojego bloga do obserwowanych możecie to zrobić klikając TUTAJ, bo niestety gadżet obserwatorów nie działa na mojej stronie. Możecie mnie też znaleźć na instagramie :)

13 comments:

 1. bardzo fajnie wygląda na paznokciach

  ReplyDelete
  Replies
  1. mnie też się podoba, jest taki inny niż piaski, które miałam wcześniej :)

   Delete
 2. Bardzo podobają mi się piaskowe lakiery :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. mnie nigdy nie zachwycały, ale ten ma w sobie coś fajnego :)

   Delete
 3. Super jest ta seria! :) Nie mogę się doczekać az w październiku będę za granicą i zajrzę do kiko <3

  ReplyDelete
  Replies
  1. bardzo żałowałam, że w sklepie Kiko, w którym byłam były z tej serii chyba tylko trzy odcienie, na pewno wybrałabym kilka innych (np. niebieski), ale żółty i tak nie jest zły ;))

   Delete
 4. Replies
  1. słodziak straszny, nie dziwię się, że nazwali tę kolekcję Cupcake ;)

   Delete
 5. Replies
  1. bardzo ciekawie ;) pierwszy raz w życiu mój tata spytał czy może dotknąć moich paznokci, tak go zaciekawiły :D

   Delete