Autumn 2013 in pictures

We enjoyed the first snow this week, so I think it's safe to assume that autumn is over. Here are some of my favourite pictures from the past three months:

W tym tygodniu cieszyliśmy się z pierwszego śniegu, myślę więc, że spokojnie można uznać, że jesień się skończyła. Oto kilka moich ulubionych zdjęć zrobionych w ciągu ostatnich trzech miesięcy:

The Bosphorus at sunset
Bosfor o zachodzie słońca

Moda, Kadıköy (Istanbul)

Moda, Kadıköy (Istanbul)


Love the autumn light!
Uwielbiam jesienne światło!Alexanderplatz, Berlin
Shopping in Berlin, my sister says the leaves look like golden coins :)
Zakupy w Berlinie, moja siostra twierdzi, że te liście wyglądają jak złote monety :)How was your autumn? Are you happy it's over? Or are you going to miss it? I will definitely miss it, but I am excited for winter and Christmas! :)

Jak Wam minęła jesień? Cieszycie się, że już się skończyła? Będziecie tęsknić? Ja na pewno, ale cieszę się też na zimę i Boże Narodzenie! :)

8 comments:

 1. Really nice pictures!!!! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. thank you :) they make me miss Istanbul a bit ;)

   Delete
 2. Piękne fotografie :) Uwielbiam jesień, dlatego żal mi kiedy odchodzi. Jednak tak jak Ty cieszę się na nadchodzące święta, rekompensują rozstanie ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. dziękuję :) ja już przebieram nogami na myśl o świętach, trochę szkoda, że (jak co roku) pewnie znowu nie będzie w tym czasie śniegu... ale i tak będzie super ;)

   Delete
 3. To drugie zdjęcie z Instanbułu, z balonami jest genialne! Wszystkie zresztą są piękne :)

  ReplyDelete
 4. Śliczne zdjęcia! bardzo klimatyczne, chętnie odwiedziłabym Istambuł ponownie, byłam tam kilka dni i bardzo mi się podobało. Za to Berlina jeszcze nie widziałam na żywo :)

  ReplyDelete
 5. Stambuł <3

  Przez rok studiowałam w Stambule i tam też poznałam mojego Dolfa. Magiczne miasto. :)

  ReplyDelete