Wibo WOW Glamour Sand No: 1


I decided to give sand polishes another try, it seems that this trend is still going strong and there are a lot of cheap, nice polishes to choose from. This time I wanted to try something glittery (my first attempt was simply purple, with no shiny bits) and I found 3 interesting polishes. The first one I tried was Wibo WOW Glamour Sand in No: 1. 

Postanowiłam dać piaskowym lakierom do paznokci kolejną szansę, wygląda na to, że moda na nie trwa w najlepsze i w drogeriach jest mnóstwo fajnych tanich lakierów. Tym razem chciałam spróbować czegoś brokatowego (pierwszym podejściem był fiiolet bez żadnych błyszczących drobinek). Na pierwszy ogień poszedł Wibo WOW Glamour Sand w kolorze nr 1.
I like dark polishes in the winter, I also think deep, jewel tones look amazing this time of year, so getting a polish with a black base and tons of turquoise/emerald glitter was a no-brainer. In the bottle it seems to have a slight duo-chrome effect, unfortunately it is not visible on the nails.

Zimą lubię ciemne lakiery, myślę też, że do tej pory roku świetnie pasują odcienie kamieni szlachetnych, dlatego nie musiałam długo myśleć, zanim zdecydowałam się na ten lakier o czarnej bazie i milionie turkusowo-szmaragdowych drobinek. Dodatkowo w butelce lakier wygląda na duo-chrome, niestety nie ma tego efektu na paznokciach.


The polish is opaque in two coats, I applied three just to make sure there is absolutely no nail line visible. The application is easy and the polish gets dry pretty quickly. It lasts for days, doesn't chip, after 2 days I only have a bit of a tip wear.

Lakier całkowicie kryje po dwóch warstwach, ja nałożyłam trzy, żeby upewnić się, że nie będzie absolutnie żadnych prześwitów. Lakier nakłada się bardzo łatwo i przyjemnie, całkiem szybko wysycha. Trzyma się całkiem nieźle, nie odpryskuje, po paru dniach mam tylko leciutko starte końcówki.Sand polishes are still not my favourites, but I am looking forward to trying some more shades. Do you like those polishes? What are your favourite colours and brands? Do you prefer the ones with or without glitter?

Lakiery piaskowe nadal nie są moimi ulubionymi, ale chętnie wypróbuję jeszcze kilka innych odcieni. Lubicie takie lakiery? Jakie są Wasze ulubione kolory i firmy? Wolicie te z brokatem czy bez?

15 comments:

 1. Wczoraj zmyłam go z paznokci ;) Osobiście uwielbiam lakiery piaskowe, szczególnie te z brokatem!

  ReplyDelete
  Replies
  1. ja mam jeszcze dwa brokatowe czekające na swoją kolej, ale chyba faktycznie lepiej wyglądają niż te bez brokatu ;)

   Delete
 2. Polowałam na niego podczas promocji jednak pierwszego dnia się rozeszły :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. ojej to szkoda, ja w Poznaniu widzę go cały czas, w czasie akcji -40% też było sporo buteleczek, szkoda, że nie udało Ci się go dorwać...

   Delete
 3. Świetny piasek :) Ja niestety nie widziałam go w ani jednym rossmannie w moim mieście

  ReplyDelete
  Replies
  1. wow, nie wiedziałam, że tak trudno go dostać!

   Delete
 4. Ja właśnie wczoraj kupiłam i będę próbować.

  ReplyDelete
 5. Replies
  1. ja tak naprawdę nawet nie spojrzałam na inne kolory, nadrobię :)))

   Delete
 6. Polowałam swego czasu na piaskowe lakiery wibo, ale się nie skusiłam ostatecznie ;P
  Pozdrawiam!
  treepsy.blogspot.com

  ReplyDelete