Spring 2014 in pictures


Time just flies this year, doesn't it? I can't believe it's June already, but spring has been great this year - we visited our friends in Cracow, we have been going for long walks and long bike rides, we have been swimming at least once a week, I've been a crazy plant and balcony obsessed lady, and overall - it's been great, but I can't wait for the summer! We have a lot of plans for July and August :) here are some of my favourite spring pictures (some of you might have already seen some of them on my instagram):

Czas w tym roku jakoś wyjątkowo szybko płynie, nie sądzicie? Nie wierzę, że mamy już czerwiec, ale wiosna była naprawdę udana w tym roku - odwiedziliśmy naszych znajomych w Krakowie, chodziliśmy na długie spacery, jeździliśmy na rowerze, pływamy przynajmniej raz w tygodniu, ja dostałam bzika na punkcie sadzenia roślin i urządzania balkonu i ogólnie była to naprawdę fajna wiosna, ale nie mogę się już doczekać lata. Mamy sporo planów na lipiec i sierpień :) oto kilka moich ulubionych wiosennych fotek (część z Was pewnie widziała już niektóre z nich na moim instagramie):And that't where we're going to be spending most of the summer evenings and weekends :)

A tutaj będziemy spędzać większość letnich wieczorów i weekendów :)


Jeśli chcecie dodać mojego bloga do obserwowanych możecie to zrobić klikając TUTAJ, bo niestety gadżet obserwatorów nie działa na mojej stronie. Możecie mnie też znaleźć na instagramie :)

19 comments:

 1. Balkon prezentuje się cudownie :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. fajnie się na nim leży z książką i zimnym piwem albo koktajlem truskawkowym ;)))

   Delete
 2. Zdjęcie jedzonka na grillu strasznie narobiło mi apetytu, a żółte kwiatki - hm cudnie zaleciało wiosną w ten deszczowy dzień ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. deszczowy? niesamowite, w Poznaniu niebieskie niebo, żadnej chmurki i słońce daje na całego :) a na to zdjęcie grillowe nie mogę za długo patrzeć, bo też od razu robię się głodna :)))

   Delete
 3. Grillowane szaszłyczki wyglądają kusząco ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. jest szansa, że w ten weekend będzie powtórka, nie mogę się doczekać :)))

   Delete
 4. Czas upływa zdecydowanie zbyt szybko! Nie zdążyłam się jeszcze nacieszyć majem, a tu już czerwiec. Bardzo fajnie zaaranżowałaś balkon.

  ReplyDelete
  Replies
  1. maj przypominał w tym roku listopad, 80% czasu padał deszcz, było szaro i buro i w ogóle niemajowo :) może czerwiec będzie lepszy :) no i dzięki! :)))

   Delete
 5. Replies
  1. u nas są teraz prawie codziennie ;)

   Delete
 6. Ale piękne zdjęcia :)

  ReplyDelete
 7. Super urządzony kącik z ostatniego zdjęcia. Mój M. przesiadywałby tam całymi dniami, uwielbia takie poduchy na ziemi ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. dzięki! uwielbiam siedzieć blisko ziemi ;)

   Delete
 8. Wow! You are a great photographer! Love your blog, looks like you've had a great spring :)
  -Monica
  Shimmering Image

  ReplyDelete